
Брелок із вашим логотипом.
15 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15012
+380 (50) 304-76-99
0507123131,0503047699- +380 (50) 712-31-310507123131,0503047699
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Брелок із вашим логотипом.
Мінімальне замовлення 10 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Вид | Лінійка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴

