
Підставка під ручки з ім'ям
55 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 270819
+380 (50) 304-76-99
0507123131,0503047699- +380 (50) 712-31-310507123131,0503047699
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підставка під ручки для дітей. Можна використовувати в школі на парті та вдома на столі для приготування занять. Підставка виготовлена з фанери 4 мм.
розмір 90х90х120 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Тип | Коробка |
| Особливості | Для пляшки, З відкидною кришкою |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Матеріал | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴








